NewsletterFacebookLinked inFacebookYou Tube PinterestSlovak
NewsletterFacebookLinked inFacebookYou TubePinterestSlovak

CARL STAHL - Kontakt

 

Carl Stahl & spol, s.r.o.
Mikulovická 4, 190 17 Praha 9
IČO: 62418394

Otevírací doba: Po-Pá 8:00 - 16:30
Tel: +420 281 920 100
E-mail: info@carlstahl.cz
Web: www.carlstahl.cz

Stránka mateřské firmy: www.carlstahl.com
Jednatel: Wolfgang Schwenger

 

Administrativa a marketing
 

Roman Kotora
výkonný ředitel


+420 603 459 580
kotora@carlstahl.cz


Lucie Kubiková
obchodní administrativa


+420 703 144 351
kubikova@carlstahl.cz

Jaroslava Filippi
personální oddělení


+420 703 144 352
filippi@carlstahl.cz

  Monika Hamidovič
marketing
(mateřská dovolená)

+420 730 515 053
marketing@carlstahl.cz

 
Libuše Macurová
účetní oddělení

+420 703 144 336
+420 281 925 978
uctarna@carlstahl.cz

 
recepce


+420 281 920 100
info@carlstahl.cz

 

ZDVIHACÍ TECHNIKA A JIŠTĚNÍ OSOB

 
Pavel Žibrita
obchodní ředitel
prodej

+420 735 171 680
+420 281 925 977
zibrita@carlstahl.cz

David Budinka
prodej

+420 730 515 050
+420 281 925 977
budinka@carlstahl.cz

Vladislav Jiroud
jeřábová a manipulační technika

+420 730 895 989
+420 281 925 977
jiroud@carlstahl.cz

Lenka Heroldová
ekonom obchodu

+420 730 515 051
+420 281 925 977
heroldova@carlstahl.cz

Veronika Varvažovská
ekonom obchodu
Integrated Services

+420 730 516 602
+420 281 925 977
varvazovska@carlstahl.cz

Peter Kulik
sklad, logistika
servisní technik

+420 730 151 294
kulik@carlstahl.cz



NEREZOVÁ A MEMBRÁNOVÁ ARCHITEKTURA


David Pařízek
obchodní ředitel
prodej


+420 602 234 510
parizek@carlstahl.cz

Jakub Šesták
prodej

+420 734 235 132
+420 281 920 194
sestak@carlstahl.cz

Matěj Kvapil
prodej

+420 774 559 934
+420 281 920 100
kvapil@carlstahl.cz

Eliška Prokůpková
ekonom obchodu


+420 735 174 879
+420 281 920 194
prokupkova@carlstahl.cz

Václav Luzar
vedoucí projekce

+420 733 116 273
+420 281 920 100
luzar@carlstahl.cz

Stanislav Hák
architekt

+420 730 151 295
+420 281 920 100
hak@carlstahl.cz

Andrea Vášková
architekt

+420 739 575 821
+420 281 920 100
vaskova@carlstahl.cz

Svitlana Kalmykova
statik

+420 739 574 244
+420 281 920 100
kalmykova@carlstahl.cz

Filip Bahr
konstruktér/statik

+420 731 850 534
+420 281 920 100
bahr@carlstahl.cz

Jakub Choc
konstruktér

+420 731 874 273
+420 281 920 100
choc@carlstahl.cz

Lukáš Richter
vedoucí realizace


+420 605 821 168
richter@carlstahl.cz

Daniel Soukup
realizace


+420 602 527 715
soukup@carlstahl.cz

 
 
 
Dobrý den,
přejete-li si kontaktovat recepci Carl Stahl Praha, můžete prostřednictvím tohoto formuláře. Těšíme se na Vaši zprávu.

 

 
Můzete nám také zavolat nebo napsat emailovou zprávu na:

Tel: +420 281 920 100
Email: info@carlstahl.cz
 
 
Jméno: 


Telefon: 


E-mail:


Vaše zpráva:




Aby zpráva mohla být odeslána a zodpovězena, je nutné vyplnit kontaktní údaje výše. Pole telefon je možné vyplnit libovolným znakem, nepřejete-li si tento kontakt uvádět. Informace jsou používány pro marketingové účely. Děkujeme za pochopení.
zertifikat

zertifikat