FacebookLinked in You Tube Pinterest
FacebookLinked in You TubePinterest

Náš tým pro podporu Vašich projektů

 
 

Carl Stahl & spol, s.r.o.
Mikulovická 4, 190 17 Praha 9
IČO: 62418394

Otevírací doba: Po-Pá 8:00 - 16:30
Tel: +420 281 920 100
E-mail: info@carlstahl.cz
Web: www.carlstahl.cz

Stránka mateřské firmy: www.carlstahl.com
Jednatel: Wolfgang Schwenger

  Jsme tu pro vás již 28 let


Administrativa a marketing
 

Roman Kotora
výkonný ředitel

+420 603 459 580
kotora@carlstahl.cz


Jaroslava Filippi
personální oddělení

+420 703 144 352
filippi@carlstahl.cz


  Monika Hamidovič
marketing
 

+420 730 515 053
marketing@carlstahl.cz

 
Libuše Macurová
účetní oddělení

+420 703 144 336
+420 281 925 978
uctarna@carlstahl.cz

  recepce


+420 281 920 100
info@carlstahl.cz

 

ZDVIHACÍ TECHNIKA A JIŠTĚNÍ OSOB

 
Pavel Žibrita
obchodní ředitel

+420 735 171 680
+420 281 925 977
zibrita@carlstahl.cz

David Budinka
obchodně-technický manažer

+420 730 515 050
+420 281 925 977
budinka@carlstahl.cz

Pavel Haupt
obchodně-technický manažer

+420 732 773 743
+420 281 925 977
haupt@carlstahl.cz

Vladislav Jiroud
obchodně-technický manažer

+420 730 895 989
+420 281 925 977
jiroud@carlstahl.cz

Lenka Heroldová
velkoobchod

+420 730 515 051
+420 281 925 977
heroldova@carlstahl.cz

Veronika Varvažovská
ekonom obchodu
Integrated Services

+420 730 516 602
+420 281 925 977
varvazovska@carlstahl.cz

Lada Šabatová
ekonom obchodu

+420 604 816 280
+420 281 925 977
sabatova@carlstahl.cz

Peter Kulik
sklad, logistika
servisní technik

+420 730 151 294
kulik@carlstahl.cz



NEREZOVÁ A MEMBRÁNOVÁ ARCHITEKTURA


David Pařízek
obchodní ředitel

+420 602 234 510
parizek@carlstahl.cz


Jakub Šesták
obchodně-technický manažer

+420 734 235 132
+420 281 920 194
sestak@carlstahl.cz

Matěj Kvapil
obchodně-technický manažer

+420 774 559 934
+420 281 920 100
kvapil@carlstahl.cz

Eliška Prokůpková
ekonom obchodu

+420 735 174 879
+420 281 920 194
prokupkova@carlstahl.cz

Václav Luzar
vedoucí projekce

+420 733 116 273
+420 281 920 100
luzar@carlstahl.cz

Stanislav Hák
architekt

+420 730 151 295
+420 281 920 100
hak@carlstahl.cz

Andrea Vášková
architekt


+420 739 575 821
+420 281 920 100
vaskova@carlstahl.cz

Svitlana Kalmykova
statik

+420 739 574 244
+420 281 920 100
kalmykova@carlstahl.cz

Filip Bahr
konstruktér/statik

+420 731 850 534
+420 281 920 100
bahr@carlstahl.cz

Lukáš Richter
vedoucí realizace


+420 605 821 168
richter@carlstahl.cz

Daniel Soukup
realizace


+420 602 527 715
soukup@carlstahl.cz