FacebookLinked in You Tube Pinterest
FacebookLinked in You TubePinterestSlovak

Aktuálně

Co nového v Carl Stahl: Lezli jsme u Srbska a přinášíme Vám odtud video reportáž.


29.5.-2.6.2017 jsme se pod vedením zkušeného lektora Milana Linharta účastnili pravidelného školení výškových prací. Mimo certifikátů o odborné způsobilosti jsme si odvezli mnoho nových znalostí a plno zážitků! Podívejte se na fotografie a video, které jsme pro Vás připravili.

 

Vzděláváme se a trénujeme, abychom mohli lépe pomáhat našim zákazníkům.

Ve výcvikovém středisku a následně v překrásném lomu Chlum u Srbska, jsme se celý týden věnovali rozšiřování našich teoretických i praktických znalostí v průmyslovém lezení tak, abychom mohli lépe pomáhat našim zákazníkům jak v oblasti legislativy, tak i s konkrétními řešeními systémů jištění osob při práci ve výškách a nad volnou hloubkou a rovněž s tématem vyproštění a záchrany osob po pádu do jistících prostředků.

Soustředili jsme se na situace, se kterými se v praxi setkáváme nejčastěji.

Pilovali jsme výstupové a sestupové techniky bez lanového i lanového přítupu a zaměřili se také na kladkostroje a lanovky. Součástí školení byl také praktický výcvik provádění záchrany osob uvízlých při výstupu na laně nebo po pádu do jistících prostředků.

Po celý týden jsme testovali a porovnávali produkty jištění osob Kaya Safety, Capital Safety a Petzl, kterými vybavujeme naše zákazníky. Při nepřetržité týdenní práci s těmito produkty jsme měli možnost je navzájem dokonale poznat. Díky této zkušenosti jsme schopni přinášet ještě lepší řešení celých jistících systémů sestavených na míru individuálním potřebám našich zákazníků.

Chcete vidět, jak náš výcvik probíhal? Pusťte si krátké video.

Srbsko

FOTOGALERIE

 
                           zertifikat